דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הטיפולים והשירותים הניתנים בחנות חיות

 

חנות חיות היא אחד המקומות הכי טובים עבור החיה שלכם. זה לא משנה אם יש לכם חתול, כלב או כל חיה אחרת ונפוצה שהפכה להיות עוד נפש שמתגוררת בחלק מהבתים בישראל, חנות חיות יכולה להיות שם לצדכם בכל מה שתרצו.

 

החנות חיות שתמיד תהיה שם בשבילכם

 
כשאנו מתחילים את החיים המשותפים עם חיית מחמד חדשה, אנו יכולים למצוא את עצמנו די בלחץ. לא תמיד נדע מה היא צריכה לאכול ולמעשה לא נקבל הדרכה מאף אחד , בטח לא מהמקום בו רכשנו אותה, כאשר בחלק מהמקרים זה יהיה הסבר שטחי ביותר. בחנות חיות יספקו לכם מידע מקיף בכל מה שתצטרכו עם סוגים שונים של מזון לחיות, חטיפים, טיפולים וכולה. רשימת הטיפולים והשירותים שתוכלו לקבל גדולה ולעתים מחויבת בחוק וזה הזמן להכיר מה מחכה לכם שם.

 
הטיפולים הניתנים בחנות חיות
 

הטיפולים והשירותים הניתנים בחנות חיות

 
• אחד השירותים הכי חשובים הוא טיפול בחיה שלכם. טיפול יכול להיות טיפול שגרתי, כמו למשל חיסונים או בדיקות שגרתיות שכל חיה צריכה לבצע מידי פעם, לעתים כאשר יש סימנים כלשהם שיכולים להטריד אתכם או בדיקה שגרתית לחלוטין, ובמקרים מצערים יותר טיפולי חירום כמו למשל אחרי פגיעה כשלהי מרכב, חבלה בעת משחק או נפילה וכו.

• כל אחד צריך לספק מזון איכותי לחיה שלו ולפעמים יש צורך לבחור אותו בקפידה אצל מקצוענים. מזון רפואי, מזון לגורים, מזון לסוג מסוים של חיות או מזון שיפסיק את הסימנים ותופעות הלוואי שעולים אצל החיה כמו למשל ריח מסריח או ריר מוגבר. כל אלו יקבלו מענה מקצועי בחנות חיות מחמד וזה גם הזמן לבחור אותה בצורה נכונה.

• מעבר לטיפולי וטרינריה שנחוצים לכל סוגי חיות המחמד, כל חיה צריכה להסתפר. בין אם מדובר בחתול או בכלב, כלב גזעי גדול או כלב קטן כמו פקינז או פודל, התספורת היא דבר הכרחי. לעתים התספורת היא עניין של עיצוב אך לעתים היא צורך הכרחי בגלל הקיץ הרותח שמחכה להם עם הפרווה הצפופה הרבה שלהם. זה הזמן לספק לחיה שלכם נוחות מקסימלית ולקצץ להם את הפרווה במקצועיות כשעולה הצורך.

 

גם לכלב שלכם מגיע ליהנות

 
הכלב שלכם רוצה חיים איכותיים ולא חיים בסיסיים, ולמרות שזה נקבע בעיקר לפי החום והאהבה שאתם מקרינים בפניו, הוא רוצה גם לשחק עמכם בצורה מגוונת וכאן נכנס לתמונה עולם המשחקים שלהם. כדורים וצלחות מעופפות, עצמות מדומות שאותן הכלב יוכל לכרסם או מתקנים מגניבים וקטנים לחתולים, את כל אלו תוכלו למצוא בחנות חיות במגוון דגמים ושימושים. אנו בדוג פיקס בע"מ נותנים לחיות שלכם הרבה יותר. כלבים, חתולים וחיות רבות שהפכו להיות בנות בית בבית שלכם, הן בנות בית גם אצלנו! פנו אלינו עוד היום בכל שאלה ולכל ייעוץ ותמיד נהיה כאן בשבילכם!