שירות וטרינרי

 
כל בעל כלב יודע שכאשר הוא יוצא לחופשה או לשליחות כלשהי שאליה הכלב לא יכול להצטרך איתו, הוא חייב לדאוג לו לפנסיון איכותי. בדוג פיקס הכלב שלכם מוזמן להתפנק בפנסיון של 5 כוכבים.
 

להיות חופשי ומאושר

 
הפנסיון שלנו מארח כלבים בבית רגיל, ללא כלובים, שבו הם יכולים להסתובב באופן חופשי ונוח, וליהנות מתחושה ביתית, חמימה ונעימה. אצלנו הכלב שלכם לא ירגיש לרגע בחסרונכם, כיוון שנרעיף עליו אהבה, נשחק איתו, נלטף אותו וניתן לו את היחס הכי טוב שיש.
 

הפגת חרדות ודיכאון בקרב כלבים

 
בעת שליחות כלבים לעתים קרובות סובלים מחרדת נטישה ומדיכאון, אם לא דואגים שיתארחו בפנסיון ראוי. בעלת הפנסיון שלנו, מטפל בכל כלב במסירות רבה ומתמחה בעיסוי לכלבים, אשר ידוע בחיוניותו לצורך הפגת לחצים ופחד מפני שינויים. העיסוי מרגיע את הכלב ומעניק לו תחושת חום, אהבה וביטחון.
 

תחושה של בית

 
אצלנו תינתן לכלבכם האפשרות להמשיך בשגרת חייהם שאליה הם כה רגילים: ניתן להם את האוכל האהוב עליהם שהם רגילים לקבל בבית, נשחק איתם בחצר רחבת הידיים שלנו עם כלבים נוספים ונעניק להם את כל הפינוקים המוכרים. בחצר שלנו כלבכם יכול לרוץ על הדשא, לעשות את טיול הבוקר והערב שאליהם הוא רגיל וליהנות מכל רגע.
 

יחס אישי

 
אצלנו בפנסיון מארחים לכל היותר 9 כלבים ולא מעבר לכך. כף כל כלב מקבל את המרחב שלו, את תשומת הלב הנדרשת והיחס האישי. כל אלה גורמים להם להרגיש נאהבים ולדעת שהם בחברה טובה. הפנסיון מארח כלבים גם על בסיס שעתי וגם לפרק זמן ממושך, וללא הגבלת זמן.
 
שירות וטרינרי
 

שירות וטרינרי 24/7

 
שירות וטרינרי 24/7 המרפאה פתוחה בכל יום בין השעות 16:30 – 19:00 כולל יום שישי. המרפאה נענית לקריאות חרום בכל שעה ובכל יום: 7 ימים - 24 שעות ביממה כתובת המרפאה : רוטשילד 7, נס ציונה
אל תחכו - התקשרו עכשיו לטלפון 1-800-100988