דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אוכל לגורי חתולים

 
תזונה נכונה של גור החתולים שלכם משמעו בניית בסיס נכון לעתידו הבריאותי של החתלתול הקטן.
 
חברות מובילות העוסקות במחקר ופיתוח רציני בתחום של מזון לבעלי חיים נוהגות להבדיל בין מזון לחתולים בוגרים לבין אוכל לגורים. רבים הם הצרכנים שלא יורדים לסוף דעתם של המפתחים ורואים בכך גימיק שיווקי וכעוד אמצעי למכור לנו עוד מוצר שאפשר בהחלט להסתדר בלעדיו. אנשים אלו הרבה פעמים טוענים שחתולי הרחוב אוכלים מהזבל והם בריאים יותר מכל מאלו החיים בבית. אחרים טוענים שבעבר אנשים הצליחו לגדל חתולי בית במשך שנים רבות ללא אוכל מיוחד בכלל, אז למה צריך את זה עכשיו? ובכן, יש הרבה מאוד סיבות למה כיום קיים אוכל מיוחד לחתולים בכלל ואוכל לגורים שלהם בפרט.
 
אוכל לגורי חתולים
 

הבדלים בין חתול בוגר לגור

 
ההבדל בין השניים הוא כמובן בכך שהגור זקוק להרבה מאוד חומרים כדי לגדול, כאשר תקופת גדילתו אינה ארוכה ומאוד אינטנסיבית. מה שהגור לא יקבל במשך תקופת גדילתו, לא יוכל להשלים בהמשך.

אחרי הכול, אין זה סוד שבכוחה של תזונה נכונה למנוע סכנות ובעיות בריאותיות עתידיות ולכן הזנת הגור באוכל לגורי חתולים חשובה ביותר. מפתחי מזון לגורים חוקרים באופן עקבי את הצרכים של החיות הללו ומספקים להם את כל הוויטמינים והמינרלים שהגורים זקוקים להם.

חשיבותו של אוכל לגורי חתולים עולה לאור העובדה שזהו המזון היחיד שהם מקבלים, בצורה זו מה שלא יקבלו דרך אוכל לחתולים לא יקבלו דרך מקור אחר.
 
חתול בריא – חתול מאושר
 
העובדה שהחתולים בעבר אכלו כל דבר והצליחו לשרוד עדיין לא מרמזת על כך שהם חיו חיים בריאים. חשוב לזכור שבריאותו של החתול זה אחד ממקורות האושר המרכזיים בחייו, כך שברגע שהוא בריא – הוא גם יהיה מאושר. הבעיה היא שחתולים טובים מאוד בלהסתיר את המחלות שלהם, כך שהרבה פעמים הבעלים חיים שנים רבות לצידם מבלי להיות מודעים בכלל לכך שחבריהם בעלי הפרווה סובלים ממחלה זו או אחרת.

מזון לחתולים בריא מאפשר שקט נפשי לבעלים לפחות במובן הזה שהם יודעים שהם לא תורמים להתפתחות מחלות שונות בשל תזונה לא נכונה, ותזונה זו מתחילה כמובן בגיל קטן.

זכרו, תזונה נכונה של גור החתולים שלכם משמעו בניית בסיס נכון לעתידו הבריאותי ואוכל המותאם להם אישית איננו עוד המצאה שיווקית, אלא מוצר חיוני לחתלתול הקטן.