דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אילו סוגי חטיפים יש לכלבים

 
אם אתם רוצים לפנק את הכלב שלכם אתם יכולים לקנות לו חטיף. מעבר לכך שהחטיף נותן לו תחושה טובה אתם יכולים להשתמש בו כדי לאלף אותו או כדי להעשיר את הארוחות שלו. זה הזמן להבין אלו סוגי חטיפים קיימים, מה ההבדלים ביניהם, מאיפה אפשר לקנות אותם וכיצד תבחרו אחד לכלב שלכם.
 

אלו סוגי חטיפים קיימים?

 
יש מגוון רחב של סוגי חטיפים כאשר יש הבדל אחד בולט ביניהם והוא הטעם. יש חטיפים בטעם של דגים, יש חטיפים בטעם בשר ויש גם כאלו בטעם עוף. מלבד הטעמים, יש הבדלים גם בסוגי החטיפים. יש חטיפים אפויים שהכלב יכול לאכול בקלות ממש כמו עוגה קטנה, יש חטיפים שיהיו קשים ממש כמו למשל חטיפים שעשויים מבשר מיובש, יש חטיפים שהם למעשה עצמות משוחזרות שיהיו בטעמים מסוימים כך שהכלב ימשיך לכרסם במשך שעות וכן הלאה. יש כמובן וריאציות שונות בין כל החטיפים הללו כך שבסופו של דבר כל אחד ימצא את החטיף שהכלב שלו אוהב.
 

חטיפים עם ערך קלורי הולם

 
חשוב לזכור כי מעבר להנאה שהכלב מפיק מכרסום חטיפים, יש צורך גם לבדוק את הערך הקלורי שלו. יכול להיות שהחטיף מכיל ערך קלורי רע מאוד עבור הכלב ולכלב אחר הוא יהיה טוב. יש חטיפים לכלבים ויש חטיפים לגורי כלבים והם יהיו שונים. כלב שיאכל הרבה חטיפים שמיועדים לכלב גדול יותר יכול להשמין יתר על המידה ממש כמו שגור יאכל חטיפים לכלבים בוגרים. בחנות חיות יסבירו לכם מה ההבדל בין החטיפים ולאלו כלבים הם מתאימים. בעזרת החטיפים ניתן גם לשפר את המאזן הקלורי של הכלב ולהזין אותו בחומרים שהוא צריך ולא אוכל מספיק כמו חלבונים או ויטמינים.

 

כיצד נבחר את החטיף הכי טוב?

 
 
כדי לבחור את החטיף הטוב ביותר אתם חייבים תחילה להבין למה הכלב שלכם בכלל צריך אותו, כלומר מה מטרת הקניה. אם אתם רוצים לעזור לכלב שלכם מבחינה רפואית ואחרי התייעצות עם וטרינר החלטתם לקנות חטיף שיעשיר את התפריט שלו אז יש לכם אפשרויות מצומצמות יותר. כמו כן יש לזכור כי החטיפים יכולים להיות שונים זה מזה במחיר, וגפם המחיר הוא עניין משמעותי הרי בוודאי לא תקנו חטיף אחד בלבד. כדי לבחור את החטיף הטוב ביותר מבחינת טעם יש לבצע ניסוי וטעייה: קנו חטיף מכל טעם ותתנו לכלב, תראו מה הוא אוהב ואז תישארו רק עם הטעם הזה.
 

החטיפים של דוג פיקס- הכי איכותיים שיש

 
אם אתם רוצים חטיפים איכותיים שגם יסבו לכלב הנאה רבה וגם ישפרו את התזונה שלו אתם צריכים לקנות אותם מדוג פיקס בע"מ! אנו בדוג פיקס בע"מ מספקים תמיד את החטיפים הכי טובים שיש עם מגוון רחב שייתן לכם את היכולת לבחור לכלב שלכם טעמים משובחים במיוחד! אחרי קנייה אחת ככל הנראה תחזרו, והכלב שלכם יגלה עולם חדש של בלוטות טעם!