דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמפולות נגד פרעושים

 
פשפשים? פרעושים? קרציות? מורחים את הנוזל בעורף של חיית המחמד וזהו!
 

מתי צריך אמפולות נגד פרעושים?

 
יש הטוענים שהעולם מתחלק לאוהבי כלבים ולאוהבי חתולים. מה שמשותף לשתי הקבוצות הללו זה ששניהם צריכים להתמודד עם פרעושים. אין צורך להסביר מאיפה כלבים, שיוצאים החוצה 3 פעמים ביום, תופסים פרעושים. מה שמעניין יותר זה שגם חתולים שבחיים לא יצאו החוצה סובלים מפרעושים, אז מה עושים עם זה, ולמה זה בעיה בכלל? על כך במאמר שלפניכם, ונעשה לכם כבר ספוילר קטן – אמפולות נגד פרעושים זה הדבר.
 
אמפולות נגד פרעושים
 

מהם הסכנות הנובעות מפרעושים?

 
פרעושים הם מזיקים החיים על החתול והכלב וניזונים מדמם. חיי הפרעוש נמשכים כ- 3 חודשים, אך בתנאים אופטימאליים יכולים להגיע אפילו עד שנה. העונה הטובה ביותר עבור הפרעושים היא הקיץ, ובתקופה זו בעלי החתולים והכלבים צפויים לסבול באופן מיוחד מבעיית הפרעושים. עקיצות של פרעושים גורמות לאובדן דם, ובנוסף כל עקיצה כזו משחררת רעל לתוך דמה של החיה. כשמדובר בכמה פרעושים, הבעיה איננה גדולה במיוחד, אבל כשהבעיה מתגברת זה כבר מתחיל להיות מסוכן. יתרה מזאת, פרעושים גורמים גם לתולעים, מה שגם כן אינו מוסיף לבריאותה של החיה. אם כן צריך לחפש דחוף דחוף אמפולות נגד פרעושים.
 
מהי הדרך הנכונה ביותר לטפל בפרעושים?
 
חשוב לזכור שהפרעוש אינו מבלה את כל חייו על החיה, אלא לפעמים הוא גם יורד ממנה ומצליח להציק גם לאנשים. מסיבה זו, כשמתעוררת בעיה אמיתית עם פרעושים, יש לתקוף את הבעיה מכל הכיוונים. קודם כל, הבה ונבהיר נקודה חשובה, חומרים נגד פרעושים מגיעים בצורות שונות: ספריי, אמפולות נגד פרעושים, קולר ומשחה. הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה היא לפנות לאמפולות נגד פרעושים לצורך הדברת המזיקים הנמצאים על החיה וספריי לבית כדי לחסל את כל המזיקים הנמצאים בבית. במידה ותטפלו רק בחיה, הבעיה תחזור בתוך ימים בודדים שכן הבית מלא בפרעושים.

במקרים חמורים של אזורים מוכי פרעושים כמו אתר בניה, מרתף או מקלט נטושים או כלובים של חיות במכלאה, ניתן לשלב בטיפול גם ריסוס מקצועי של חברה להדברת מזיקים. הדברה מסוג זה אינה רעילה לבני אדם אך היא הרסנית למערכת העצבים של הפרעושים והם מושמדים מיד לכשהחומר משתחרר (בד"כ בעזרת איוד - טיפול בעשן) והמקום נשאר נקי מפרעושים, כולל הביצים שלהם. הדברות מסוג זה אמורות לשבור את מעגל החיים של הפרעושים כך שהאזור אמור להיוותר נקי מכל פרעוש אבל על מנת למנוע מקרים בהם שרדו ביצים בכל זאת, יש לבקש תמיד שהמדביר ישוב על מנת לערוך בדיקת ביקורת באזור הנגוע.
 
מתי כדאי לבצע טיפול נגד פרעושים?
 
כאמור, בעיית הפרעושים מתחדדת בקיץ, ולכן מטבע הדברים קשה יותר לטפל בה בתקופה זו. הסיבה לכך היא שתמיד קיים החשש שבתוך אוכלוסייה גדולה יותר של פרעושים יהיו יותר פרעושים חסינים לחומר ההדברה. בצורה זו ההדברה לא תהיה אפקטיבית. אם כן, הזמן המתאים יותר לטפל בפרעושים זה החורף, זאת כדי שהבעיה לא תחמיר בחודשי הקיץ. חשוב לזכור שאחד האתגרים הגדולים ביותר של הדברת פרעושים נובעת מכך שהם לומדים איך להתמודד עם הרעל כל פעם מחדש. מסיבה זו ייצור אמפולות נגד פרעושים זה מלחמה שאינה נגמרת והמחקר מחפש עוד ועוד דרכים לטפל בעניין, ולכן צריך להשתמש בחומר כמה שיותר חדיש להשגת התוצאות המקסימאליות.
 
למה דווקא אמפולות נגד פרעושים?
 
מתברר שאמפולות זו הצורה הנוחה ביותר כדי להדביר פרעושים משום שזה לא מפחיד כלבים וחתולים כמו ספריי ולא מציק להם כמו קולר. האמפולה מאפשרת מגע צמוד של חומד ההדברה עם העור, ובצורה זו האפקטיביות של החומר עולה.
 
פתרונות ההדברה לפרעושי חיות המחמש מבית דוג פיקס
 
לדוג-פיקס וותק רב במתן פתרונות לטיפול בבעיית הפרעושים, הפשפשים והקרציות שטורדים את מנוחת חיית המחמד שלכם. בקרו בדף תכשירי הדברה לכלבים או תכשירי הדברה לחתולים שלנו והתרשמו מהמבחר הרב שיש לנו להציע לכם, ממיטב המותגים בתחום.

לא יודעים מה כדאי להזמין? אל תהססו! צרו עימנו קשר ואנו נשמח ליעץ לכם :)
 

למעבר לקטלוג מוצרי הדברה לכלבים לחץ כאן.