דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אקווריום למכירה

 

אם אתם מחפשים אקווריום איכותי ומושקע, מצאתם את המקום המתאים ביותר: "דוג פיקס". אצלנו בדוג פיקס תמצאו מבחר עשיר של אקווריומים בשלל גדלים, צבעים וצורות, כך שרק נותר לבחור את האחד שהכי מתאים לצרכים שלכם וכמובן להבין מראש לאלו סוגי דגים האקווריום צריך להתאים ומהי כמות הדגים שהאקווריום צריך לדעת להכיל. מבקשים סיוע ראשוני? עברו על הדברים הבאים:

 
 
 
סט פנג שוואי
 
 
₪72
 
 
 
 
 
 
סט פנג שוואי לבן
 
 
₪72
 
 
 
 
 
 
בוב ספוג
 
 
₪360  ₪600
 
₪600
 
 
 
 
 
 
ייומי 50
 
 
₪399  ₪350
 
₪350
 
 
 
 
 
 
דו שוואי
 
 
₪92  ₪75
 
₪75
 
 
 
 
 
 
רנה סנשיין פינתי
 
 
₪4,900  ₪4,200
 
₪4,200
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוספת מרהיבה


ראשית נציין שאקווריום ללא ספק מהווה תוספת מרשימה עבור כל חדר רצוי. אקווריום עשוי להוסיף נפח יוקרתי במשרד שמקבל לקוחות, להוות אטרקציה נהדרת במוסד לימודי ואף "פריט נוי מושך עניין" בבית המשפחה. מכאן שמעבר לעובדה שיש משהו מאוד מרגיע ומתגמל בגידול דגים, נציין שגם יש משהו מאוד שלם בתוספת של אקווריום מושקע בחדר, ועל כן ממש כפי שחשוב להבין אילו דגים מעדיפים לגדל, כך גם חשוב להבין איזה עיצוב של אקווריום רצוי, כאשר בנקודה זו רצוי להבין מה קיים ואף מהו הערך המוסף של כל דגם ודגם.


סגנון עיצובי

אין שאלה שכאשר מחפשים אקווריום למכירה קודם כל מתעסקים בנראות, וזאת כי דגים הם יצורים מרהיבים ואילו התנועתיות שלהם לא פחות ממהפנטת, ועל כן אנשים מבקשים לאגד את הקסם הזה בתוך מארז כמה שיותר מרשים. אי לכך ניתן למצוא אקווריום מודרני, אקווריום בעל נראות הייטקיסטית וכדומה, משמע כיום ניתן להתאים בקלות את עיצוב האקווריום לכל סגנון רצוי, אך פה אנו מבקשים להזכיר שיש להכניס משתנה נוסף למשוואה - את המפרט הטכני.

מעבר לנראות, לאחר שמוצאים את הנראות הרצויה, מוטב לבחון מה מציע המפרט הטכני, ולו כדי להבין על מה בדיוק משלמים. אי לכך רצוי לוודא האם האקווריום מגיע עם פילטר (ואם כן באיזה סוג פילטר מדובר), האם הוא מגיע עם חצץ (ואם כן באיזה צבע), האם קיים גוף חימום, האם יש התייחסות לפרמטר החמצן והאם מדובר בנטו אקווריום, או שמא גם מדובר בתוספת של מדפים.


עתה לאחר שהתמונה יותר ברורה, אתם מוזמנים ליהנות בצורה מושכלת מההיצע הבא - לרשותכם מספר אקווריומים מובילים למכירה: