דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התאמת המזון לסוג הכלב שלכם ולגילו

 
רויאל קנין היא חברה שמייצרת אוכל איכותי לבעלי חיים בדגש על בריאות, ולא על רווח כלכלי לחברה


 

התאמת המזון לסוג הכלב שלכם ולגילו

 
רויאל קיינין היא חברה אחרת בנוף של יצרניות מזונות הכלבים והחתולים. החברה הוקמה בצרפת בשנת 1967 ומאז הקו המנחה אותה הוא טובת החיות ובריאותם ולא הרווח הכלכלי. עניין זה איננו רק הצהרה ומתבטא בהשקעה רבה בבעלי חיים, החל מהפקת חוברות הדרכה אודות טיפול בכלבים ובחתולים ועד לתרומות לארגוני בעלי חיים. להבדיל ממרבית חומרי החברות המסחריות, חומר מקצועי של רויאל קנין אינו ספוג בפרסומות, ומתמקד בראש ובראשונה בחיות עצמן ובבעליהן. מסירות כזו אנו לא פוגשים בכל יום בקרב יצרני מזונות הכלבים.

 
רויאל קנין
 

מעבדות מחקר מפותחות

 

חברת רויאל קנין מפעילה מעבדות ענק המחפשות אחר שיפורים מתמידים במזונות הכלבים והחתולים. חשוב לזכור שחיות המחמד ניזונות אך ורק מהאוכל שלהם, ולכן חשוב שהוא יספק להם את כל הצרכים. השאיפה היא ליצור מזון מתאים עד כמה שניתן לחיה. שום רכיב לא נכנס למזון של רויאל קנין ללא סיבה, כאשר נבחנים בקפידה לא רק המרכיבים עצמם אלא גם המידה הרצויה שלהם בכל אחד מהמוצרים. הניסיון הנרחב של החברה בתחום ייצור מזון מאפשר לה להתקדם עוד ועוד עם המחקר וכך ליצור מוצרים העולים באיכותם על פני מתחרים רבים.
 
כל חיה והצרכים שלה
 
מטבע הדברים, הצרכים של בולדוג והצרכים של פינצ'ר שונים מאוד, ולכן לרויאל קנין קיימים כמה וכמה קווי מוצרים. בנוסף, החברה מייצרת מזון מיוחד לגורי חתולים וכלבים, זאת מתוך הבנה ברורה כי הצרכים של הקטנים שונים לגמרי מאלו של הבוגרים.

המצב מסתבך אף יותר לאור העובדה שהצרכים של גזעי כלבים קטנים שונים מצורכי גזעים גדולים. גזעי הכלבים הקטנים מתפתחים תוך פרק זמן קצר במיוחד ולכן זקוקים לכל העזרה שיכולים לקבל. רויאל קנין מייצרת אוכל מיוחד לגורי כלבים, זאת במטרה לתת להם את כל החומרים להם זקוקים. באותה הצורה, כל גזע של כלבים מקבל התייחסות משלו וזוכה למזון שפותח במיוחד עבורו.
 
למה להאכיל את חיית המחמד ברויאל קנין?
 
חיות מחמד מסוגלות לאכול כל דבר, ולעיתים קרובות הן אוהבות מאוד "לנשנש" מהשולחן שלנו. לחיה עצמה ממש לא משנה האם תתנו לה את האוכל שלכם, אוכל לכלבים מהאיכות הירודה ביותר או מזון איכות של רויאל קנין.

למי שזה דווקא כן משנה – זה אתם. מזון איכות מבטיח לכלב או לחתול שלכם לא רק חיים ארוכים יותר אלא גם בריאים יותר. אין זה סוד שתזונתנו משפיעה באופן ישיר על בריאותנו. אם תאכלו המבורגרים, הבריאות תחלש, אך אם תוכלו אוכל מגוון ועשיר בפירות וירקות, אז הבריאות תהיה חזקה יותר.

כך גם בעלי החיים. אם הם אוכלים מזון זול, זה כמו לאכול לחמניות וקרואסונים, ורויאל קנין זה אוכל מגוון ועשיר המספק להם את כל הצרכים. רויאל קנין זה הבחירה הנכונה עבור חיות מחמד שאוהבים אותם.