דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירות וטרינר בנס ציונה

 
כל בעל כלב יודע שכאשר הוא יוצא לחופשה או לשליחות כלשהי שאליה הכלב לא יכול להצטרך איתו, הוא חייב לדאוג לו לפנסיון איכותי.
בדוג פיקס נמליץ לכם על פנסיון איכותי ברמה של 5 כוכבים.
 

להיות חופשי ומאושר

 
אנו מארחים כלבים בבית רגיל, ללא כלובים, שבו הם יכולים להסתובב באופן חופשי ונוח, וליהנות מתחושה ביתית, חמימה ונעימה. אצלנו הכלב שלכם לא ירגיש לרגע בחסרונכם, כיוון שנרעיף עליו אהבה, נשחק איתו, נלטף אותו וניתן לו את היחס הכי טוב שיש.
 

הפגת חרדות ודיכאון בקרב כלבים

 
בעת שליחות כלבים לעתים קרובות סובלים מחרדת נטישה ומדיכאון, אם לא דואגים שיתארחו במקום ראוי.
אנו מטפלים בכל כלב במסירות רבה ומתמחה בעיסוי לכלבים, אשר ידוע בחיוניותו לצורך הפגת לחצים ופחד מפני שינויים. העיסוי מרגיע את הכלב ומעניק לו תחושת חום, אהבה וביטחון.
 

תחושה של בית

 
אצלנו תינתן לכלבכם האפשרות להמשיך בשגרת חייהם שאליה הם כה רגילים: ניתן להם את האוכל האהוב עליהם שהם רגילים לקבל בבית, נשחק איתם בחצר רחבת הידיים שלנו עם כלבים נוספים ונעניק להם את כל הפינוקים המוכרים. בחצר שלנו כלבכם יכול לרוץ על הדשא, לעשות את טיול הבוקר והערב שאליהם הוא רגיל וליהנות מכל רגע.
 

יחס אישי

 
כל כלב מקבל את המרחב שלו, את תשומת הלב הנדרשת והיחס האישי. כל אלה גורמים להם להרגיש נאהבים ולדעת שהם בחברה טובה. אנו מארחים כלבים גם על בסיס שעתי וגם לפרק זמן ממושך, וללא הגבלת זמן.
 
וטרינר בנס ציונה
 

שירות וטרינרי 24/7

 
שירות וטרינרי 24/7 המרפאה פתוחה בכל יום בין השעות 16:30 – 19:00 כולל יום שישי. המרפאה נענית לקריאות חרום בכל שעה ובכל יום: 7 ימים - 24 שעות ביממה כתובת המרפאה : רוטשילד 7, נס ציונה
אל תחכו - התקשרו עכשיו לטלפון 1-800-100988