דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיטה לכלב
 
כי גם לחבר הכי טוב שלכם מגיעה פינה משלו להתכרבל בה
 

מיטה לכלב

 
אם אתם נמנים על אוהבי הכלבים ומגדלים כלב, אתם בוודאי רוצים שגם החבר הכי טוב שלכם יישן בנוחות. מיטה לכלב היא פתרון שינה מצוין לכלבים מכל הסוגים ובכל הגדלים, והיא מאפשרת לו לישון בשלווה ובכיף עד הבוקר. כמובן שאנחנו לא יכולים להתחייב לכך שאם תרכשו מזרון כזה לא תרגישו מדי פעם את נחת זנבו או את ליקוק לשונו, אבל אנחנו בהחלט מאמינים שאם תרכשו מיטה לכלב שתהיה מרווחת ונוחה לו מספיק, בהחלט תוכלו גם אתם לישון בשקט לפחות כמה שעות רצופות, וגם זה חשוב. אנחנו בטוחים שאם תרכשו מזרון לכלב שלכם, גם הוא יבין שזה פתרון נוח ועדיף לכולם.
 
מיטה לכלב
 
מיטות לכלבים – הסוגים השונים
 
מיטה לכלב היא כזו שצריכה להיות נוחה, ולכן חשוב קודם כל לרכוש אחת המתאימה בגודלה לגודלו של הכלב שלכם, ואשר עשויה מחומר שעליו יהיה לכלב שלכם נוח לישון.

אם יש לכם כרית ייעודית, תוכלו לרכוש מיטה העשויה מפלסטיק, ולהניח בתוכה את הכרית שתהווה עבורו מצע נוח לשינה. אם אין ברשותכם כרית או מצע בד אחר המיועדים לכלב שלכם, מומלץ ורצוי לרכוש מיטה לכלב העשויה מבד.

אצלנו בדוג פיקס תוכלו למצוא סוגים שונים של מיטה לכלב, ביניהם כזו המעוצבת בצורת איגלו בד חמוד, כזו המוגבהת עם הטבעה חמודה של כף רגל כלבית, בצורת אוהל הניתן לסגירה, בעיצוב של ספה נוחה ומזמינה, מיטה פינתית ההופכת כל פינה שתבחרו בבית לפינה של הכלב, במלוא מובן המילה, ועוד מגוון של ספות לכלב אשר יהפכו את שנתו ואת שנתכם לערבה הרבה יותר.
 
מיטת כלב – מי בכלל צריך את זה?
 
בוודאי יהיו חובבי כלבים שלשמע צמד המילים מיטה לכלב ירימו לפחות גבה אחת ויתמהו למה בכלל צריך את זה. בשבילם הרי הכי כיף להתעורר בבוקר (או באמצע הלילה, זה לא ממש משנה) ולמצוא את החבר הכי טוב שלהם שוכב לצדם במיטה או מלקק אותם בהתלהבות.

רכישת מיטה לכלב הופכת את הכלב לדייר לכל דבר בבית, ולא לאורח. כמו שלכל אדם המתגורר בבית יש מזרון עליו הא ישן, כך צריך להיות גם לכלב, והוא ממש כמו כולם, שווה בן שווים.

יתרון נוסף ברכישת מיטה לכלב הוא, כמובן, איכות השינה, אבל לא רק שלכם. חשוב גם שלכלב שלכם תהיינה שעות שינה מסודרות אשר בהן יישן כמו שצריך, כי שעות שינה חשובות לא רק לגדילה ולהתפתחות שלנו, בני האדם, אלא גם לאלה של הכלב.

מיטה לכלב מאפשרת לו לישון בנוחות, בפינה שלו המיועדת רק לו, ולהתפתח בדיוק כמו שצריך. לילה טוב!

התרשמו ממגוון המיטות לכלבים המוצעים באתר, או צרו עימנו קשר ואנו מבטיחים למצוא עבור הכלב שלכם את המיטה המושלמת!