דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מלונות לכלבים

 

בדוג פיקס מגוון מלונות לכלבים, לכלב שלך מגיע את הטוב ביותר- בחר מלונה לכלב שלך.

 
 
 
מלונת כלוב לאילוף ביתי
 
 
₪590  ₪490
 
₪490
 
 
 
 
 
 
סביק תא העברה
 
 
₪149  ₪119
 
₪119
 
 
 
 
 
 
מלונה איגלו
 
 
₪259  ₪215
 
₪215
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מלונה לכלב לא רק הגנה מפני הגשם


כולנו יודעים כי מלונה לכלב מספקת לכלבים המתגוררים בחצר הבית מרחב סגור ומוגן מפני מזג האוויר. תופתעו אולי לגלות כי מלונה לכלב לא נועדה רק להגן על הכלב מפני ממטרי גשם וקור, אלא גם לא פחות (ואף יותר) מפני שמש ישירה וחום, המצויים בארץ לרוב. לכן חשוב לבחור מלונה לכלב שתהיה מאווררת, במחשבה לא רק על מקום מגורים לכלב בחורף, אלא גם בקיץ.

אחת הסברות המוטעות בקשר למלונות כלבים היא שמלונה לכלב מיועדת אך ורק לכלבים המתגוררים בחצר, ולא בפנים הבית. טעות! ישנה גם מלונה לכלב שהינה מיועדת לפנים הבית. אומנם בתוך הבית אין לכלב צורך בגג מגן מפני גשם ושמש או מפלט מקור, אולם מלונה לכלב יכולה לספק מקלט עבור כלבים המפגינים עצבנות ופחד מרעשים שונים.


סוגי מלונות


מלונה לכלב שכזה תהיה בעלת בידוד אקוסטי באופן המספק מפלט מפני רעש, וכך יוכל הכלב ליהנות ממקום בו הוא מרגיש מוגן ונטול חששות. החומרים הפופולאריים עבור מלונה לכלב הם פלסטיק ועץ. הראשון נוח יותר לניקוי, השני זמין וזול יותר. חשוב להתאים מלונה לכלב על פי גודלו. היות ומלונה לכלב היא ביתו, הוא חייב להיות מסוגל לעמוד ולנוע בתוכה. כאמור, מלונה לכלב משמשת את חיית המחמד גם בעונות החמות, ולכן פרט לדלת כניסה חייב להיות גם פתח נוסף בקיר שממולו, כדי לאפשר זרימת אוויר ואוורור של חלל המלונה.

סוג אחר של מלונה לכלב הוא כזה שבו פתח הכניסה אינו במרכז הקיר כי אם יותר לצד – עיצוב שכזה של מלונה לכלב מאפשר מפלט מאחורי קיר מפני חדירת אוויר קר, והינו נוח במיוחד לכלב. חייבים לחשוב על מקום מוגן להצבת מלונה לכלב – מוגן מפני גשמים, רוחות ושמש ישירה, כמו גם מהצפה ומבוץ. בשל כך עדיף לא להניח מלונה לכלב ישירות על האדמה


בחר מלונה לכלב שלך

אצלנו, בדוג פיקס, תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של בתים לכלבים: פשוט בקרו בדף המלונות לכלבים שלנו, ואם לא מצאתם פשוט צרו עימנו קשר ותשאלו אותנו לגבי המלונה שחיפשתם, אני מבטיחים לנסות ולסייע כמה שיותר!