דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משחקי חיות

 
הכי טוב והכי כיף זה לשחק עם חיית המחמד שלכם. אבל מה קורה כשאתם לא בבית?
 

משחקים לחיות הם תענוג גם בשבילנו

 
אין דבר יותר מהנה מאשר לשחק עם חיית המחמד שלכם, אבל בזמן שאתם בעבודה - היא נשארת לבד. משחקי חיות לחתול ולכלב פותרים לכם את הבעיה ומאפשרות לכם לעבוד בידיעה שכרגע הן עסוקים עם המשחק ולא בהרס הספה שלכם.

חיות המחמד שלנו מספקות לנו שעות של הנאה והתמוגגות. אין כיף יותר מלשחק איתן – לזרוק מקל לכלב על חוף הים, לשגע את החתול עם כדור צבעוני או קצה חבל שהוא מנסה לתפוס בשלל קפיצות מרהיבות. אולם למרבה הצער אורח חיינו אינו מאפשר לבלות עם בעלי החיים שלנו כפי שהיינו רוצים. חלק ניכר משעות היום אנו מבלים מחוץ לבית, מותירים את חיית המחמד האהובה שלנו לבדה בבית הריק. משחקי בעלי חיים יכולים לעזור לה להעביר בעניין ובמשחק את השעות הארוכות הללו.

משחקי בעלי חיים, אותם צעצועים ייעודיים המותאמים לחיות המחמד שלנו, תורמים מאוד לשגרת יומם של החתול והכלב הסגורים בתוך הבית. משחקי חיות מספקים להם אמצעי לפתח סקרנות טבעית, להשתולל בדרך שאינה מזיקה לבית ולריהוט, לקפוץ ולהוציא אנרגיה. משחקים אלו שומרים על בעלי החיים בריאים – גם בשל הפעילות הפיזית שהם מעודדים, וגם בריאים נפשית, שכן חיה משועממת עלולה לסבול מדיכאון. משחקים מסוג זה מספקים הן גירוי והן אימון גופני, ובמקרה של חתולים, מאפשרים להם לפתח מיומנויות ציד (דבר נפלא, למקרה שחלילה יתקלו בעכבר בבית או בגינה).
 
משחקי חיות
 

החתול משועמם? תקנו לו משחק לחתולים!

 
אין זו תופעה נדירה שכלבים וחתולים משועממים, הסגורים לבדם בבית, גורמים לעתים הרס כשבעל הבית אינו בסביבה. משחקים הם דרך טובה ליצוק עניין לשגרה היומיומית. משחקים מעסיקים את בעל החיים, וממקדים את האנרגיה שלו בהם – ולא עדיף שציפורניו של החתול או שיניו של הכלב יופנו לעבר משחקי חיות מאשר לעבר הספה החדשה שקניתם?

משחקים אינם מיועדים רק לכלבים ולחתולים. בעיית השעמום והדיכאון של חיות מחמד מוחרפת כשהם סגורים בחלל קטן מאוד, כמו כלוב. ספקו לתוכי או לאוגר שלכם משחקים להעביר את זמנם – גלגל, מראה, סולמות לטפס עליהם, כל מה שיצור עבורם סביבת חיים יותר מרתקת ומאתגרת, המלאה בשעשועים מספקי תעסוקה.
 

למה לא כדאי לאלתר צעצועים לחיות?

 
לעתים נדמה כי כל חפץ יכול לשמש עבור פעילות (ותאמינו לנו, הכלב שלכם גם ינסה את זה), אבל חשוב לזכור כי פעילות לבלי חיים מאיכות ירודה או חפצים שונים בהם החיה משחקת עלולים להיות מסוכנים משחקי לעיסה קשים מדי (כגון צעצוע לעיסה) עלולים לגרום לשבירת שיניים. פינות או חפצים חדים שבעל החיים נושך עלולים לגרום לפצעים בפה ובגרון.

למרבה השמחה, בשוק קיימים פעילויות ושעשועים רבים ומגוונים מאיכות טובה – כדורים, צעצועי לעיסה, בובות עכברים (ממולאים בקטניפ, שהינו חומר החביב במיוחד על חתולים), עצמות נשיכה ועוד. מפעילויות מסויימות מיועדות לא רק לחיית המחמד אלא גם לבעליה, עבור משחק משותף, כמו למשל צעצוע לחתול שהבעלים מניע בעזרת מקל וחוט. משחקי חיות שכאלו מפתחים ומחזקים את הקשר שלנו עם החיה בדרך מהנה וכיפית.
 
לסיכום, תנו לחיות המחמד שלכם תעסוקה, גירויים אינטלקטואלים ועניין בחיים – תנו להן משחקי חיות. אלו יגרמו לכך שבעל החיים האהוב עליכם יהיה מאושר יותר ובריא יותר.

אצלנו ב'חנות החיות דוג פיקס' תוכלו למצוא מגוון רחב של צעצועים מכל הסוגים: צעצועים לכלבים, צעצועים לחתולים, צעצועים למכרסמים ואפילו צעצועים לציפורים. צרו עימנו קשר ואנו נשמח ליעץ לכם!