דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עצמות לכלבים

 

כלבים, בדיוק כמו ילדים ותינוקות, אוהבים לשחק בחפצים שונים שיהיו רק שלהם ומבלי להתחלק בהם עם אחרים. כמו כן, בדיוק כמו שלתינוקות יש צורך בחפץ גמיש כדי לשכך בו כאבים ולהעסיק את עצמו, כך גם לכלבים יש צורך בעצמות שמספקות אצלם צרכים שונים, כל אחד ומה שמתאים לו. בעלי כלבים גילו כבר מזמן שאם לא מספקים לכלב את הצעצוע הפרטי שלו, הוא עלול להפוך את הנעליים שלכם או פריט יקר יותר לצעצוע החלופי שלו מבלי להסס ומבלי להתנצל, זאת סיבה נוספת להתאים לכלב שלכם את העצם שלו, או החפץ שהוא יאהב ללעוס במקום להיטפל לרגלי הרהיטים שלכם ולהרוס אותם בשיניו.

 
 
 
איזי בראש
 
 
₪40
 
 
 
 
 
 
עצם דחוסה 10 ס''מ
 
 
₪5
 
 
 
 
 
 
זוג עצמות 10 ס''מ
 
 
₪25  ₪15
 
₪15
 
 
 
 
 
 
עצם חישוק
 
 
₪13
 
 
 
 
 
 
עצם סידן
 
 
₪34  ₪20
 
₪20
 
 
 
 
 
 
עצם מעושנת
 
 
₪19
 
 
 
 
 
 
עצם סידן מעושנת
 
 
₪25
 
 
 
 
 
 
עצם סידן
 
 
₪25
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי עצמות

המילה עצמות לא תמיד מדויקת משום שלמרות שהיא מבוססת על העבודה שכלבים אוהבים לכרסם עצמות בגלל הערך התזונתי והטעם שלהן, יש לצורה חשיבות לא פחות. חפץ בגודל נוח להרים, לטלטל, להחזיק בכפות ולהניע ממקום, שקל להחזיק בפה, שאינו שורט או דוקר ואינו גורם לגירויים ולדלקות, זאת ההגדרה המדויקת ובהתאם לכך מיוצרות היום העצמות שמתאימות לכלבים מכל סוג. במובן הזה עצם הוא פריט, והוא עשוי מחומרים שונים שכלבים אוהבים, כמו עור פרה או עצם אמיתית. תוכלו למצוא גם טבעת נשיכה עשויה מעור פרה אם זה מה שהכלב שלכם אוהב וצריך, ונוח לו הרבה יותר ליהנות ממנה למטרה זאת.

איזה דגמים אפשר למצוא?

מלבד החומר האהוב והעמיד כל כך של עור פרה קשיח שיעמדו בכל נגיסת מלתעות, אפשר למצוא גם את העצם החשובה ביותר שמספקת לכלב שלכם את הסידן שנחוץ להם. כלבים רבים מחפשים את הסידן החיוני הנוסף והעצם שעשויה מחומר זה בדחיסות משתנה מספקת להם גם שעות של הנאה וגם את המינרל החיוני לעצמות שלהם. למרות שהעצמות משמשות גם לצורך ניקוי שיניים, יש עוד המצאה חכמה אחת שתתאים לכך. במבחר הגדול תוכלו למצוא "עצם" מחומר סינתטי שמיועדת לניקוי השיניים שלהם עם משחת שיניים שמיועדת להם. לכלבים שחייבים טעם ורוצים לקבל את הדבר האמיתי, מחכות עצמות בקר טובות ואמיתיות בטעמים שונים, בדיוק מה שהם אוהבים למצוא.