דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צעצועי כלבים

 


הפתרון עבור כלב מאושר יותר ובית שלם יותר!


רכשתם עבור התוספת החדשה והכלבית למשפחה מזון כלבים מצוין ומזין, וכבר מצאתם וטרינר מעולה מגובה בהמלצות, למקרה הצורך. אבל לצד הדאגה לבריאותו הפיזית והגופנית של החבר החדש, מה עם בריאותו הנפשית?

צעצועים לכלבים הם לא מותרות, או אביזרים קטנים ושוליים. לפעמים אותם פריטים קטנים וטיפשיים למראה יכולים לעשות הבדל גדול באושרה של חיית המחמד, כמו גם בהתנהגותה. כי צעצועים לכלבים הם בגין שמחות קטנות ויומיומית, ומה הם החיים ללא שמחות שכאלו?

אתם לא תמיד שם בשביל החבר הטוב שלכם. אבל אתם יכולים לדאוג לו לתעסוקה ולעניין בזמן היעדרכם.

**לחצו בכפתורים מטה ותוכלו להזמין מבחר צעצועים לכלבים!


צעצועי כלבים ישמרו אותם עסוקים


במשך שעות רבות ביום עליכם להותיר את הכלב מאחור בבית, אם בגלל עבודה, לימודים, חיי חברה או כל סיבה אחרת. אל תיקחו אותו כמובן מאליו – הוא אינו רהיט, אלא אישיות שלמה וסקרנית, הזקוקה לגירויים, לעניין ולעיסוק, שימנע ממנה לשקוע בעצלות ובדיכאון. על אחת כמה וכמה אם היא מבלה שעות אלו סגורה בדירה קטנה.

**מתעניינים גם באוכל לכלב? כנסו לעמוד אוכל לכלבים ותהנו ממגוון חברות ומוצרים!

צעצועים לכלבים שתותירו לבעל החיים בשעות הללו יוכלו לעזור לו לבלות את הזמן בנעימים, במשחק פיזי בריא, והכי חשוב – משחק שלא מערב את השחתת הרהיטים או גרימת נזק, כפי שעלול לעשות בעל חיים משועמם, המחפש דבר מה לשחק בו.

צעצועים לכלבים – ולכם


לא כל הצעצועים לכלבים מיועדים למשחק יחיד. ישנם כאלו שמיועדים לו ולכם, למשחק בשניים – זמן איכות אמיתי עם החבר הכי טוב שלכם. במהלך המשחק הוא יתרוצץ, יקפוץ, יוציא הרבה מרץ, ייהנה מפעילות פיזית בריאה לגוף ולנפש, ויתקרב עוד יותר לבעליו. מה טוב מזה?

דוג פיקס – חנות חיות, מספרת כלבים וחתולים ושירותי וטרינר – מציעה לכם מגוון מוצרים איכותיים ובטיחותיים בתחום הצעצועים לכלבים, הן למשחק עצמאי והן לפעילות משותפת, לבניית ולהעמקת הקשר עם הכלב שלכם.