דוג פיקס בע"מ
 
 
 
5
18 חוות דעת
 
 
יצרן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רצועות וקולרים לכלבים

 

רצועות וקולר

האנשים שאוהבים לפנק את הכלבים שלהם מוצאים בכל מקום הזדמנות להשקיע ולבטא את אהבתם. גם רצועות וקולרים לכלבים הם הרבה יותר מציוד הכרחי כדי לטפל בחיית המחמד. המשקיענים הופכים אותם לאקססוריז ממש בזכות הצבעים, החומרים, העיצובים והדגמים שנמצאים בשוק. זה הרבה יותר מאשר רק רצועה לטיול בחוץ לעשיית צרכים וקולר לצוואר שאליו מחברים את החגורה. זה גם הביטוי לקשר ביניכם והבחירה שלכם אומרת הכל על הכלב שלכם ועד כמה נוח לכם לטייל אתו בחוץ. מי שחיפש אי פעם רצועה טובה שהיא גם אסתטית מבין בדיוק במה מדובר וכמה חשוב למצוא את מה שנוח גם לכם.

 
 
 
פלקסי גדול
 
 
₪100
 
 
 
 
 
 
פלקסי קטן
 
 
₪60
 
 
 
 
 
 
פלקסי בנוני
 
 
₪80
 
 
 
 
 
 
פלקסי סאמר טיים 2
 
 
₪129
 
 
 
 
 
 
פלקסי סאמר טיים 1
 
 
₪99
 
 
 
 
 
 
פלקסי ג'יינט
 
 
₪269  ₪229
 
₪229
 
 
 
 
 
 
רצועה כפולה
 
 
₪39
 
 
 
 
 
 
קולר פקסי
 
 
₪39  ₪28
 
₪28
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נוחות ובטיחות מעל הכל

קולר בוחרים לפי גודל הכלב, המשקל והעוצמה שלו. הקולר חייב להתאים לצוואר כך שיהיה רופף מספיק כדי לא לחנוק אותו, אבל גם שלא יצליח להשתחל דרכו ולהשתחרר כשאתם מטיילים אתו ברחוב. החומרים האיכותיים באמת גם לא אמורים לגרום לגירוי כלשהו ולאלרגיות ומומלץ למצוא חומר שמתאים לכלבים רגישים שיש להם גם עור ופרווה שמחייבים זאת. קולר טוב אינו מציק ומעקצץ ואינו גורם לו להצטברות זיעה שתגרום לעוד גירוי ובעיות עור. הרצועה עצמה צריכה להיות נוחה לבעלים כדי שאפשר יהיה לשלוט בתנועת הכלב ולכוון אותו, לא קצרה מדי ולא ארוכה כך שמאבדים שליטה, או שאנשים נוספים נתקלים בה.


לצאת לטייל ולחזור בשלום

לאסתטיקה יש תפקיד חשוב, ללא ספק, עם זאת, לקולר ולרצועה יש חשיבות הרבה יותר גדולה מכך. הנוחות חייבת להיות מרבית הן לכלב והן לבעלים. רצועה לא חזקה ולא איכותית לא יכולה להתמודד עם כלב סרבן שלא רוצה לזוז מהמקום או להפך, כלב מרדן שעושה מה שהוא רוצה ומושך את הבעלים אחריו. אף אחד לא שיפוטי לגבי האילוף של הכלב, כמובן, אבל אם לא הצלחתם להשליט על הכלב את המרות והוא מושך אתכם לכל מקום, חשוב שהרצועה והקולר יישארו חזקים מספיק כדי לנווט אותו וכדי לא לפצוע את הכלב כשקורה משהו כזה בלתי צפוי, כמו חתול שמושך את תשומת לבו והוא מחליט לרוץ אחריו, או כלב אחר שפותח בקטטה אתו.